Skandály roku 2007!

28. prosince 2007 v 21:12 | US5 maniak |  US 5

Na dva skandály v roce 2007 žádný fanoušek US5 nemůže zapomenout - přesto si jej ale připomeneme:
Richie: Rodiče mu zakázali se vrátit zpět do US5!
Jaký hrozný start do roku 2007 pro všechny fanoušky US 5! Během jeho Vánočních prázdnin doma u jeho rodiny v USA, posadí jej jeho rodiče pod domácí vězení! Richie měl US 5-zákaz a měl na neurčitou dobu v USA pobývat! Pozadí: Příliš mnohé večírky, příliš mnohé dívky! Skutečně to měl Richie v měsících před tím docela pěkně krutý! Žádný večírek. Vždy se znovu objevily zrádné obrázky. Fotky s dívkou u podivné slavnostní večeře a přiloženým polibkem - jeho přítelkyně! Potom přišlo horní kladivo: Richieho kamarádka není hezká dívka je to profesionální Pornoherečka! To bylo opravdu příliš pro Richieho katoličtí rodiče! Přece BRAVO startovala jedinečnou záchrannou akci pro US 5-miláčka! Po provolání chytili BRAVO redakci "Zachrante Richieho!" během několika dnů 10.000 dopisů od fanoušků! To měli Richieho rodiče ukázat, jak velice fanoušci a také jiný členové kapely Richieho potřebují. Výsledek: Mise splněna! Rodiče Richieho ho pustili a v US 5 mohl zůstat! Jediná podmínka: žádný alkohol! Žádné drogy! Žádné večírky! Žádné dívky!
Mikel: Odchod z US 5!
Ještě obrovský šok pro US 5 fanoušky! Po její úspěšné řadě v Asii Mikel oznámil šokující zprávu: chci US 5 opustit! Také jeho kolegové ze skupiny mohli jeho rozhodnutí sotva vzít! BRAVO jeho rozhodnutí v rozhovoru vysvětluje: "Já jsem byl původu problémové dítě do hudební skupiny. Nebyl jsem zvyklý, s mnohými lidmi tak úzce spolupracovat. Ale kluci se stali mojí malou rodinou, měl sem ty roky s US 5 skvělý životl. Ale v uplynulých týdnech jsem poznal, že nejsem tak šťastný jak jsem byl na začátku. S tímto pocitem jsem nechtěl ve skupině být. A kluci to pochopili." US 5 opustit bylo pro Mikela přes to všechno těžké: " To bylo tak strašný když jsem své rodině řekl, že někdo z rodiného domu odejde. To bylo strašné a já jsem se třásl a plakal. Nám všem se chce plakat!" Po dvouch týdnech US 5 mají nového člena. 15-ti letý Vincent Tomas z Los Angeles! Mikel startuje teď konec konců solo!
zdroj : richie--stringini
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 licka 11 licka 11 | E-mail | Web | 28. prosince 2007 v 21:18 | Reagovat

Ahojky  poslala by si mi hlas o naj blogiis?ale  ak sa ti fakt paci moj Blog!ak hej thaak straasne  dakujem

A hlasuje sa na  straanke  STRAANKE   http://moje-naj-celebrity.blog.cz/0712/sutaz-o-naj-blog-1-kolo#komentare      a moj blog je  www.storemusic.blog.cz  

PS:sorry za reklamu!!!   Ahojj    licka11:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.