BRAVO - Richie

18. ledna 2008 v 21:18 | US5 maniak |  Časopisy
Pozor kouše!
To bylo jejich největší přání! US5 vždy chtěli stát před kamerou s docela zvláštním modelem . "Vypadáme všichni jako divoši - proto jsme chtěli bezpodmínečně focení s nebezpečnými zvířaty", vyprávěli rozčíleně Jay(25), Izzy (24), Vince (15) a Chris (19). Teda dneska to je přesný - BRAVO splnilo těmto pěti klukům přání. Na začátku této velké US5 série "jejich zvířecí stránka" se pouští do nebezpečí nejdříve Richie (19)! Protože je "jeho" fotopartner tigří mládě "Amba", které je sice 6 měcíců stará, ale všechno je jinak mazlivá kočička-také protože tak sladce vypadá! "Amba" už váží 80 kilo a když se napřímí, je skoro tak velká jako dospělý muž! " Měl jsem skutečně velký strach!", přiznal Richie po focení. "Ztěží jsem věřil že dýchám, když vedle mě stála! Přitom "Amba" vypadala přece tak přátelsky, když pila ze své láhve!"
Tak roztomilý a přece tak divoký-jak přesně! Protože se Richie nevnímá okamžitě svojí divokou stránku! A kdo může lépe o tom vyprávět než jeho kolegové ze skupiny? " Richie je nejbláznivější chlap, kterého znám ", odhaduje přávě rebel skupiny Izzy. " Kouká jako anděl, ale ve skutečnosti má za ušima", mrká Izzy. On to musí vědět! Alespoň jsou rebel a slaďoušek skoro tři roky s US5 a staly se z nich nejlepší kamarádi. "Vždycky když mi napadne nějaká blbost, můžu počítat s tím, že Richie bude na mé straně",šklebil se Izzy, "Jsme vždycky komplicové!"
Už často máme oba striktní zásadu - porušovat zákaz, vplážili jsme se z našeho apartmánu v Berlíně, abychom dělali ve čtvrti: obchodní cesty, flirtovali s holkama nebo jednoduše někam šli…
"Jasně chceme zodpovědně jednat ", vzdychá Richie, "ale někdy chci prostě být jen normální Teenager!"
Volný, bezstarostí a také divoký! "Richie někdy změnil skvělé zvířecí párty ", šklebil se nový člen skupinyVince. "Jednou po vystoupení skákal v hotelovém pokoji jako zvíře a hodně dlouho tancoval!" A Chris k tomu dodal :"Richie je jednoduše komik! Když má dobrou náladu, tak už ho nikdo nezabrzdí!"A Richie si stojí za svou zvířecí stránkou: "Pracujeme tak hodně, teď musím přece někdy vydechnout. Život je přece tak krátký, aby se nevychtnal! Mimo toho nemám strach!"
Možná jen před tygrem…
zdroj : Ila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.