Srpen 2008

52. Bleskovka - KONEC!

31. srpna 2008 v 18:14 | US5 maniak - eve |  Bleskajdy
 1. Ahoj
 2. Jak se máš??
 3. Copak děláš??
 4. Těšíš se do školy??
 5. Tvoje nejoblíbenější písnička ...
 6. Papa, přijď zas

The last photos

31. srpna 2008 v 17:07 | US5 maniak - eve |  Chris
zdroj: US5-czech

Fotky z Vinceho narozenin

31. srpna 2008 v 17:04 | US5 maniak - eve |  Vincent
2 fotky
zdroj: US5-czech

Posledních pár Live videí s Chrisem

31. srpna 2008 v 16:53 | US5 maniak - eve |  Jiná videa
Relax
Round and Round
I´ve been there
Out of time
As good as it gets
Maria
Too Much Heaven
In the club
zdroj: US5-czech

Za bleskovku č. 51

31. srpna 2008 v 16:38 | US5 maniak - eve |  Pro vás
Nikusch
Nicol

Za bleskovku č. 50

29. srpna 2008 v 19:49 | US5 maniak - eve |  Pro vás
Lucíísek
Míša_Jay
Nicol

US5 Halloween

29. srpna 2008 v 18:52 | US5 maniak - eve |  Novinky
Dávejte pozor na horor fans: Dny budou kratší, vytí vlků bude hlasitější než kdy jindy. Je na čase opět přijít. Čarodejnice, duchové a příšery z podsvětí si udělají po ústěšném prvním srazu druhý US5 Halloween - Fanclub sraz. Chcete se zábavou s Izzym, Richiem, Jayem a Vincem objevit hrnice hrůzy? Pak buďte 4. 10. 2008 v Essenu. Další informace budou od 29. 8. 2008 ve VIP sekci.
zdroj: US5-czech

Triple ve finančních potížích

29. srpna 2008 v 18:51 | US5 maniak - eve |  Novinky
Jak z toho ven, Triple-M už nemohla dva roky platit účty za hotel pro US5. Teď podal provozovatel hotelu žalobu a dá se čekat, že další provozovatelé hotelů se k němu ještě připojí. US5 stále dluží za ubytování nejméně 4765,35 euro.
Protože se uvažuje, že se na Triple-M podá žaloba v USA kvůli dosud nezaplacenému klipu k In The Club (500 000 dolarů) a správce konkurzní podstaty je stále tlačí. Stále se ptají, jestli jsou ještě vůbec schopni podporovat US5 nebo jsou naopak poškozeni. Nechtěli bychom tady žádné fans zklamat, ale může to tak pomalu dopadnout, že by to bylo pro každého ve skupině možná lepší, nepracovat už z Triple-M a US5, ale mohli by jako Chris jít svou vlastní cestou...
zdroj: US5-czech

RTL - Punkt 9

29. srpna 2008 v 18:42 | US5 maniak - eve |  Jiná videa
RTL 27.8. 08 odvysílala v pořadu Punkt 9 krátkou reportáž o Chrisovo odchodu. V této reportáži se přetlumočil člának z posledního vydání DE Brava.
zdroj: US5-czech

Zpráva od Izzyho

29. srpna 2008 v 18:40 | US5 maniak - eve |  Izzy
Někdy je nejlepší část povolání a snů v celku nevypočítatelná. Nikdy nekončící horská dráha, se stoupáními a pádů a společně jsme (vy fans a US5) to všechno ustáli. Nyní mám novinu: ještě to nepřestane! US5 právě zahájili práci na svém novém singlu a v září před naším dlouho očekávaným návratem do Japonska budeme točit také ještě rokový video. Tak dlouho jsme čekali, až se vrátíme do Japonska k naším fans a nic nás od toho nemůže odradit. Teď jako nikdy jindy to nemůže US5 odradit, cílem skupiny je dosáhnout celosvětového úspěchu. Děkujeme vám fanouškům, že i přes všechny problémy a starosti jste nás podrželi. Není jednoduché být úspěšným v muzice, ale je to velké požehnání, které by měli mít lidé rádi, miluju to, že máme tohle požehnání a miluju vás bavit. Mám rád pocity fans, které iniciujete, jak držíte US5 při životě a slibuji vám, že Richie, Vince, Jay a já bychom od vás fans nedokázali odejít. Opravdu vás milujeme a nikde nezmizíme.
Mám ještě jeden slib....brzy to bude velmi vzrušující x-) zůstaňte silní a pozitivní! Uvidíme vás brzy.
váš skutečný Izzy,
Váš opravdový život.
zdroj: US5-czech

Happy birthday Vince!

28. srpna 2008 v 20:57 | US5 maniak - eve |  US 5
Včera oslavil svoje 16. narozeniny Vince! Byli to jeho první narozeniny s US5 a já mu přeju všechno nej (i když ne zrovna brzo...)
Svá přání můžete psát na forum fanclubu do tématu: Vinnie má 16
Cake With Number
zdroj: US5-czech

51. Bleskovka - KONEC!

28. srpna 2008 v 12:33 | US5 maniak - eve |  Bleskajdy
 1. Ahoj
 2. Jak se máš??
 3. Copak děláš??
 4. Máš ICQ??
 5. A Yahoo!?
 6. OK, co pak na diplomek??
 7. :)
 8. papa, pak napíšu
Beru 2!

DE Yeah!

27. srpna 2008 v 19:21 | US5 maniak - eve |  Časopisy
Článek v novém vydání Yeah! byl asi napsán dříve, než Chris opustil US5. Podobný byl už nedávno vydán v DE Bravu. US5 dobývají svět. Plánované cesty do Asie a USA, které by se měly podle všeho uskutečnit.
zdroj: US5-czech

Nové vydání fanclub magazínu

27. srpna 2008 v 19:18 | US5 maniak - eve |  Novinky
Je tu opět dobrá zpráva pro plnohodnotné členy fanclubu. Po dlouhém čekání vyšel další díl Fanclub Magazínu. Takže vás čeká spousta překvapení, zajímavých článků a zpráv. Zprávy od fans, zábavný test s Richiem a Jayovo oblíbené písně... Takže pokud jste členy, tak se vydejte do VIP sekce
zdroj: US5-czech

DE Bravo 36/08 - překlad

26. srpna 2008 v 19:32 | US5 maniak - eve |  Rozhovory a Chaty
U tohohle jsem půlku probrečela ...
Chris je venku. Vystoupil, docela náhle. Jeho zdůvodnění: "jsem tělesně a psychicky na dně. US5 mi zničili život." Syndrom vyhoření. Strašné! Mnoho fanoušků si je jistých, to si přece Jay, Richie, Izzy a Vince museli všimnout. Proč svému kolegovi a kamarádovi nepomohli? Také na ně spadlo jeho rozhodnutí jako z čistého nebe. V exklusivním Bravo-interview vše prozradili.
Bravo: Jak vám Chris sdělil svoje rozhodnutí?
Jay:
Nijak. V každém případě ne osobně. V sobotu jsme měli vystoupení v Düsseldorfu, pak jel domů do Kolína. V pondělí večer přišel mail od právníka našemu managementu. Obsah: Chris vypovída svoji uměleckou smlouvu a odhalí tuto zprávu tisku. Tak to bylo. Jeho mobily jsou od té doby nedostupné.
Richie: Neřekl ani nashledanou. Je to šok.
Jay: Dostal jsem od něj dopis. Ale nyní ho nemůžu číst. Možná ho otevřu až měsíc po tom všem. Jsem příliš rozčarovaný.
Bravo: Jaký to šokujíc konec. Jak se vám daří?
Richie:
Jsem přílis smutný. Je to, jako kdyby mi umřel bratr a já se nestihl rozloučit.
Vince: Já jsem úplně neschopný slova z Chrisova odchodu.
Izzy: Nechal nás a fans ve štichu. Takhle neměl odejít.
Bravo: Byl jiný, když jste ho naposledy viděli?
Richie:
Byl jako vždycky. Na konci show řekl na rozloučenou: Uvidíme se v pondělí. On srazil naše přátelsví na kolena a docela komicky se na mě díval. Teď už....
Izzy: Byl trochu tichý. Ale myslel jsem, že je tím, že mi všichni jsme veselí po tom Sommerfestivalu, že máme pausu. Jen jsem si myslel: Dítě štěstěny může konečně domů.
Bravo: Chris měl mít nedávno ve své štaně kolaps oběhového systému.
Jay:
On se nezhroutil. Odhaduji to, že to vymyslel, abychom potvrdily, jak špatně mu údajně je.
Bravo: Dařilo se mu v posledních měsících špatně?
Richie:
Nepůsobil zvláště šťastně. Ale to přikládalo moje mínění k tomu, že má rodinné problémy.
Jay: V posledních měsících byl komicky otupělý. Ale ujistil mě, že si je vědomý svých povinností, protože jsme podepsali smlouvy v Londýně a chceme do Asie a USA.
Bravo: Naznačil, že chce myslí na odchod?
Jay
: Ne, jen myslel, že jeho názory se v posledním roce změnily. Dříve chtěl být bezpodmínečně hvězda, teď už si tím nebyl tak jistý.
Vince: Ublížil jsem mu a na to jsem ho slyšel mluvit o tom, že snad chce jít zpátky do školy.
Richie: Každý z nás měl zlé časy. A pak pochyboval, jestli je skupina to pravé. Věděl jsem, že je stresovaný a deprimovaný, ale mluvit s ním o tom bylo velmi těžké. Chris je nesmírně samotářský člověk.
Bravo: Opravdu "vyhořel"?
Jay:
ne, jen neměl chuť dělat dál tuhle práci.
Bravo: Věděli jste, že se léčil u psychiatra?
Jay: To mi řekl, jen pár dní před odchodem. Ale já už jsem byl také u psychiatra. Richie taky. Je to normální, když někdo prožije v práci horskou dráhu. To ale ještě neznamená, že je neschopný dál pracovat s US5. A on dělal svoji práci. BYy všechno ostatní jen ne labilní.
Richie: To mě přivádí k tomu, že ke mě nepřišel. Přál bych si, mu něco říct. Je to tak hrozné. Byl jsem tu vždy pro něj. Přál bych s ním mluvit. Ale je pryč. To mi zlomilo srdce. Nám všem.
Bravo: Co nejhoršího se mu v poslední době stalo?
Jay:
Měl všechno, co může ke své prácí mít: přijít do studia, zazpívat song, meet and greet, kamery, tv vystoupení, interviews. řekl, že "povrchnost byznysu už více nesnese.
Richie: Myslím, že jeho rodiče nestáli za jeho prací a za ním. Pořád jsem měl pocit, že jeho otec ho nepodporuje. To je špatné pro tak mladého umělce.
Bravo: Řekl, že US5 mu zničily život.
Richie
: To mě bolí v srdci nejvíc. Protože si myslím, že jsem mu něco udělal.
Jay: Nemůžu pochopit, že to řekl. Já a Chris jsme byli jako bratři. A potom faxu, jsem mohl vidět, že Chris byl už týdny u advokáta. To nebyla žádná náhlá reakce. Bylo to plánované. Pořád jsem mu říkal, že ke mě může přijít, když bude mít problémy. On mě podvedl. Myslím, že měl moc úspěchů v krátkém čase. Měl špatný obrázek o životě, který si přál.
Izzy: Všichni jsme chtěli do skupiny. Nikdo ho nenutil. Jeho výrok je přehnaný a myslím, že je smutné, že to tvrdí. Náš život není špatný. US5 mu dali první život. Vydělával slušné peníze. US5 byli jeho první práce a nebyla to obyčejná práce. Jednoho dne tvrdě narazí, až zjistí, jak namáhavé je dělat si starosti okolo placení účtů a hledání práce.
Vince: Nerozumím tomu. Jako nováček skupiny, cítím přesný opak. Nevím, jak k tomu došel, že to řekl.
Bravo: Co budete bez něj nejvíce postrádat?
Izzy:
Postrádáme starého Chrise. Který nebyl egoistický a byl týmový hráč. Nyní obelhal fanoušky. Na poslední show mu všichni zpívali Happy Birthday, protože měl dvacetiny. Dali mu dárky, ale on si je nevzal. Jak neuctivé.
Bravo: Kdybyste mu chtěli něco říct, co by to bylo?
Richie:
Chrisi, přál bych si, abys mi něco řekl, že ti něco je. Přál bych si, abych ti mohl pomoct. Přál bych si, abych si mě nechal být osobou, která ti pomůže. Je mi to tak líto - je to pořád na šikmé ploše.
Jay: Byl jsem ten poslední, který ho k něčemu nutil. A byl jsem ten první, který mu podal ruku, aby ho udělal šťastným. Cítím se nechaný ve štichu. a myslím, že fanoušky nechal být. Musel by si to od nich nechat schválit. To vám byl dlužen. Co Chris udělal je velezrada.
Vince: Jsem šťastný, že jsem ho mohl poznat. a vděčný za to, co mi předal.
Izzy: Chrisi, doufám, že budeš jednoho dne šťastný a dospělý, pak porozumíš chování a způsobu, toho jak jsi se zachoval: prostě nefér.
Bravo:Co bude teď se skupinou dále?
Jay:
Pro nás je jasné, že díky novým smlouvám v zahraničí nemůžeme skončit. My máme přátelé na tom co děláme. Pokračujem buď ve čtyřech nebo v příštích týdnech s novým členem. Teď máme možnost, najít někoho, kdo to cítí v srdci. Někdo, kdo respektuje fanoušky.
Izzy: Vidím tuhle ránu osudu jako možnost dál se rozvíjet. US5 stojí na prahu celosvětového úspěchu. Těším se na budoucnost a nejsem odrazený. Nemám čas na to tady sedět a řvát. Zvedněte střepy a dělejte dál.
Richie: Budeme nyní opravdu držet pohromadě a doufám, že se nás budou držet i fanoušci.
zdroj: US5-czech

DE Bravo 36/08

26. srpna 2008 v 19:23 | US5 maniak - eve |  Časopisy
V novém vydání německého časopisu Bravo je otištěn rozhovor s US5, který se týká nečekaného odchodu Chrise Watrina.
zdroj: US5-czech

Další aukce!

26. srpna 2008 v 19:09 | US5 maniak - eve |  Izzy
Tentokrát jde o něco většího než byli předtím Izzyho obrázky....Izzy se rozhodl prodat kousek své historie...kousek historie US5....pokud si ještě pamatujete na koženou bundu, kterou měl Izzy v klipu Maria, pak je právě tohle šance pro vás. Můžete ji mít!
Aukce startuje na 75 eurech! Pokud chce vlasznit Izzyho koženou bundu, stačí napsat svojí nabídku v eurech na tento meil: jacket@izzy-us5.com
Pokud Izzy přijme vaši nabídku, přijde vám email. Pak se to bude platit přes PayPal účet. Do 2 dní.
zdroj: US5-czech

Stále můžete hlasovat!

26. srpna 2008 v 19:06 | US5 maniak - eve |  Vote
Stále máte možnost hlasovat pro US5. A to v Kids Choice Awards, Jetix Kids Awards a dnes je také poslední den pro hlasování v Kids trophy Awards. Takže nezapomeňte a hlasujte, hlasujte, hlasujte.
P.S.: Podle jedné mojí kamrádky můžete na "Kids Choice Awdards" hlasovat kolikrát chcete ...
zdroj: US5-czech

50. Bleskovka - KONEC!

26. srpna 2008 v 18:49 | US5 maniak - eve |  Bleskajdy
 1. Kdo je na obrázku?? (nápověda C***s)
 2. Podle čeho jsi to poznal/a??
 3. Jak se máš??
 4. Máš blog??
 5. Jak ses sem dostal/a??
 6. OK, copak na diplomek??

Za bleskovku č. 49

26. srpna 2008 v 18:42 | US5 maniak - eve |  Pro vás
Anizek