Září 2008

DE Popcorn

13. září 2008 v 18:44 | US5 maniak - eve |  Časopisy
V novém Německém Popcornu najdeš zmínku o skupině Vybe, kde působí Izzyho kamarád Daniel, je tam i zmínka o Izzym a jeho bývalé skupině Exact, ve které kdysi s Danielem byl. A také se tam opět řeší odchod CHrise Watrina z US5 a nadpis? Ten mě naštval!
- Izzy a Vybe
-Drama u US5, Chris byl psychycky týrán!
zdroj: US5-czech

Dotazník ... - NÁHODNĚ

13. září 2008 v 18:33 | US5 maniak - eve |  Chris
Chris je sice bývalý člen US5, ale mám dojem, že některé z vás by to mohlo zajímat :) Na Myspace jsem objevila od Chrise tenhle dotazník...nadpis. RANDOM neboli NÁHODNĚ...
Pro přečtení dotazníku klikni na "Celý článek"

Fans Pozor!

13. září 2008 v 18:20 | US5 maniak - eve |  Izzy
Lia-Ginny-Lili-Grace-freakyizzypunc-angelwings79-Heike-haydenangel1979-Izzyhase
Nenechte se zmást! Tohle není 9 různých osob! Je to pouze jedna osoba! Rozesílá různé fotky každému, kdo o ně žádá, ale pokaždé z jiného účtu!
Fotky posílá je na Izzyho oficiální Yahoo Group, na jeho oficiální forum a další všemožná fóra! Tyto jména tvrdí, že jsou přátely Izzyho i Richieho a šíří o nich lži!
Některá jména tvrdí, že jsou nemocná, že jsou ve skutečnosti nemocné děti, které brzy umřou nebo umírají! Jsme si jisti, že se tímto činem snaží získat Izzyho pozornost!
Některé zase říkají, že jsou dívky Izzyho a dělají US5 choreografii!
Nevěřte nikomu kdo tvrdí, že je přítel kluků z US5 nebo, že je dokonce někým z US5! Nemůžou se dostat na internet za fanoušky, kromě oficiální stránek! (Například MySpace)
Držte se dál od lidí, kteří tvrdí podobné, špatné, výše uvedené věci!
zdroj: US5-czech

Nejlepší kuchař!

13. září 2008 v 18:14 | US5 maniak - eve |  Richie
Mmm... lahodné, vypadá to skvěle! Po několika týdnech, v nichž se Richiemu sběhlo do úst mnoho dobrot, konečně našel tu pravou! Jeho nejlepší Kuchař na světě - okamžik... Jeho DVA nejlepší Kuchaři! Vyhrál dort s čokoládou Oreo a tak-zvaný "Froggy Cake". Oba ze šampionů předají Richiemu dort na příštím oficiálním setkání Fan Clubu! Ostatní vítěze můžete najít na Richieho oficiálním foru!
zdroj: US5-czech

US5 on Holiday DVD

13. září 2008 v 18:09 | US5 maniak - eve |  Shop
Pro některé z vás mám možná dobrou zprávu Nejnovější DVD od US5 - US5 on Holiday vyšlo u nás v České i Slovenské republice v reedici pod vydavatelstvím Universal music kdo si tohle DVD nemohl dovolit předtím, možná může teď Myslím, že lepší nabídku neseženete Více infa na:
zdroj: US5-czech

3. OFC: všechna místa obsazena

13. září 2008 v 18:07 | US5 maniak - eve |  Novinky
Rekord!
Už po 6-ti dnech po zveřejnění informací ke 3. oficiálnímu setkání fans s US5 jsme byli kompletně obsazeni! Přes 500 lidí bude 4. října při tom, až budou US5 společně s fans slavit halloween. Potvrzení učasti budeme posílat tento týden. Vzhledem k tomu, že právě pylně organizujeme, prosíme neposílejte žádné maily, ale jen čekejte.
zdroj: US5-czech

DE Bravo 38/08 - překlad

13. září 2008 v 17:40 | US5 maniak - eve |  Rozhovory a Chaty
Čtyři kluci v červených tréninkových dresech běhají pošetile, rozpusitile po hale dokola. Házejí koše. Smějí se. Zpívají. Ale moment. To nejsou ledajaké sportovní outfity - to jsou trikoty "Wild Cats", basketbalového týmu z HSM. A to také nejsou ledajací kluci. To jsou US5! Na přípravu jejich dalšího singlu se odebrali Vince, Richie, Jay a Izzy poslední týden do Berlína po stopách HSM. Z dobrého důvodu, protože jejich písnička "The boys are back (od 17.10.) je tady v Německu oficiální titulní píseň k HSM3. Pro kluky je to velká čest. "Je to tak vzrušující" říká Vince. "My jsme všichni totální fanoušci HSM. A tyto 4 trikoty byly pro nás speciálně dovezeny z USA. Neuvěřitelné. To jsou pravé části z natáčení. Možná mám právě na sobě ten od Zaca Efrona..." Klip US5, který bude k vidění v TV od září, přináší malou ochutnávku z HSM3. Skutečně něco je dance break, který byl točen na jednom chrámovém nádvoří v Berlíně. " Je to naše verze scény, ve které zpívali Zac a Corbin písničku The boys are back ve filmu." vysvětluje Richie. "ale s naší vlastní choreografií. Taneční kroky navrhli Izzy a Jay a my jsme poslední týden nedělali nic jiného, než že jsme dřeli ty kroky." Nasazení se vyplatilo - každý krok sedí. Kluci jsou v nejlepší formě. "Po stresu s Chrisem, jeho odchod velice motivoval singl." uznává Jay." Je to jednoduše mega zábava, že my teď také patříme k HSM teamu."směje se. "Jsme tak silní. Věřím, že se budeme moci ucházet i o čtvrtý díl...
zdroj: US5-czech

DE Bravo 38/08

13. září 2008 v 17:38 | US5 maniak - eve |  Časopisy
zdroj: US5-czech

News na us5fanstation

13. září 2008 v 17:33 | US5 maniak - eve |  Novinky
30. srpna jste mohli vidět US5 na festivalu v Kelve. Pokud jste tam nebyli, tak to není žádný problém. Členové fanclubu tam byli a natočili celé vystoupení videokamerou. Tkaže pokud jste plnohodnotní členové fanclubu, máte možnost toto vystoupení vidět ve VIP sekci.
Koncerty, autogramiády a další akce nekončí často pro mnoho fans moc šťastně. Mačkanice a vzájemné nadávání si je v dnešní době bezúhonné, protože to není unikátní používat sílu. Respekt, tolerance a solidarita se staly mezi fans vzácnými. Společně s US5 obhajujeme spolupráci a méně konfliktů, protože: Dohromady jsme silní další informace zde
zdroj: US5-czech

US5 v Japonsku + FOTKY

13. září 2008 v 17:31 | US5 maniak - eve |  Novinky
US5 jsou v Japonsku na svém turné na podporu své 3. desky vydané v Asii. V rámci této cesty se už uskutečnil koncert. Konečně se fotky z Japonska objevily i v Evropě.
ROUND AND ROUND SUPER EXPRESS
JAPAN PREMIUM Limited Edition
(CD&DVD)
09/27 ON SALE
US5inJapan.jpg
≪CD≫
01.ROUND AND ROUND / 02.DON'T LET ME GO /
03.WHY / 04.THE RAIN / 05.AS GOOD AS IT GETS /
06.WORK YOUR BODY / 07.BAD GIRL /
08.I'M WITH YOU / 09.BE MY GIRL FRIEND /
10.BABY BE MINE / 11.WHAT ABOUT /
12.IF YOU LEAVE / 13.ONE NIGHT WITH YOU /
14.RHYTHM OF LIFE(VINCE VERSION) /
15.TOO MUCH HEAVEN(VINCE VERSION)
≪DVD≫

01.ROUND AND ROUND PV /
02.TOO MUCH HEAVEN MAKING OF IT /
03.ROUND AND ROUND MAKING OF IT /
04.TOO MUCH HEAVEN PV
≪BONUS VIDEO≫
・US5 ON HOLIDAY US5CHAPTERS:
★RICHIE★CHRIS★IZZY★JAY★VINCE
・IF YOU LEAVE
US5inJapan9.jpg
zdroj: US5-czech

BRAVO 18/08

7. září 2008 v 20:11 | US5 maniak - eve |  Časopisy
- Chris musí opustit kapelu!
- Bez krásných zubů nedáš ani ránu

US5 by mohli být na YOU MESSE

7. září 2008 v 20:06 | US5 maniak - eve |  Novinky
Na podzim (to není zase tak daleko) - se bude konat 12. setkání mladých lidí na YOU veletrhu v Berlíně kde se jedná o spostu akcí z oblasti sportu, profesí, krásy a vzdělání. Speciální atrakcí je pokaždé velká hudební scéna!

V červnu jste všichni pilně hlasovali, aby jste na YOU viděli právě svoje favority!
Jistě, úplně vepředu byli kluci z US5 následováni Lindou Teodosiu a Philipem Colem.

Jestli se kluci na YOU objeví, zatím není jasné. Organizátoři se však budou vašemu přání snažit vyhovět. Jestli tu US5 budou, pak je tu samozřejmě uvidíte.

Více infa zde: www.you.de
zdroj: US5-czech

US5 v Japonsku

7. září 2008 v 20:03 | US5 maniak - eve |  Novinky
Jak nám poreferovala jedna z fans US5 v Japonsku, včera kluci šťastně dorazilivna místní letiště a měli opravdu dobrou náladu. Po setkání se skupinou fanoušků na letišti odjeli do hotelu.
Já jen doufám, že jim ta dobrá nálada vydrží a vrátí se v pořádku zpět ...
O dalším pobytu US5 v Japonsku vás budeme informovat ...
zdroj: US5-czech

US5 kalendář 2009-dostupný i pro nás!

7. září 2008 v 19:59 | US5 maniak - eve |  Shop
No konečně! Že to ale trvalo! Oficiiální kalendář US5 na rok 2009, je teď konečně dostupný i pro Českou a Slovenskou republiku! Objednat si ho můžete na Této stránce !!! Stačí kliknout na Add to cart a vybrat zemi, kam chcete kalendář zaslat.
Ale POZOR! Objednávka bez poštovného musí být minimálně 30.00 EUR! Proto bych vám doporučila, abyste se s někým domluvili a ty kalendáře objednali 2 najednou :) Pokud chcete můžete i víc :) Má to výhodu, ušetříte na poštovném :)
zdroj: US5-czech

53. Bleskovka - KONEC!

6. září 2008 v 19:27 | US5 maniak - eve |  Bleskajdy
A je tu další bleskovka ...
  1. Ahoj
  2. Jak se máš??
  3. Copak na diplomek??
  4. Setkal/a ses někdy s US5??
  5. OK, papa pak ti napíšu ..
P.S.: Diplomky za minulou bleskovku už jsou hotové, ale dám je sem až zítra ...

Zpráva od Vinnieho

6. září 2008 v 18:47 | US5 maniak - eve |  Jiná videa
zdroj: US5-czech

US5 a HSM v Mnichově

6. září 2008 v 18:44 | US5 maniak - eve |  Novinky
Jistě, Izzy, Vince, Jay a Richie se už těší na hvězdy z HSM, se kterými se setkají při premiéře HSM 3 - 5. Října v Mnichově. Spolu s herci Zacem Efronem, Vanessou Hudgens, Ashley Tisdale, Corbinem Bleuem a režisérem Kenny Ortegou, se budou procházet po červeném koberci!
zdroj: US5-czech

Chris není v Japonsku

6. září 2008 v 18:42 | US5 maniak - eve |  Chris
Na chris-stringini.com se objevila zpáva o odletu Chrise do Japonska. Tento článek se objevil i zde. Ale na české blogu darling-us5.blog.cz se objevil tento přepis vzkazů z MySpace, kdy si admin z tohoto blogu psala s Chrisem.
1.zpráva
Tohle sem mu psala já: HI Chris....hi hi hi! How r u? I hope that u will have a wonderful 10 days in Japan. I wish u have a lot of fun, not stressed, sleep well and good health!
Bye your PetuSHka<3<3
toto odepsal: i'm not going to Japan, how are you? i'm doing ok.
chris
2.zpráva
odepisuju: Hi I'm fine....i'm just broke my leg xDD. Why? You are not in japan? It's really strange, because on one site chris. stringini. com is one news about you that u are in Japan with guys...and now czech fans are happy, that u will come back....and it was on official czech support. us5-czech. cz
the news like that:
Chris yesterday around 13rd get on hours in the aircraft to Japan. Probably will remain in Japan with US5 to ten days and 15 come back in September. Hopefully, this will not stay for him so stressful, it will be healthy again and will return.
WOW...now I don't now what thinking about it?
with love PetuSHka
Chris: how did you break your leg??
about the whole Japan thing. they got it wrong maybe they were maybe talking about richie not me sorry.
i am really sorry for czech fans, i'm not coming back. but i would like to thank them for all the support they have given me over the years. well i hope your leg gets better soon.
Jinak ty zprávy jsou z jeho oficiálního myspace a já si z vás nestřílím pokud budete chtít klidně koukněte na moje myspace....muj nick je *Petushka*
Překlad zpráv:
1.zpráva: Ahoj Chrisi, ahoj , ahoj , ahoj. jak se máš? Doufám že si parádně užiješ 10 dní v japonsku. přeji ti hodně zábavy, žádný stres, dobré spaní a zdraví.
Pa tvoe Petuska<3<3
CHRIS: Já nejedeu do Japonska. Mám se dobře. a co ty? Chris
2.zpráva
Já: Ahoj mám se dobře...jenom sem si zlomila nohu(mám nataže né vazy..newím jak se to řkene aj, tak sem napsalala toto). Cože? ty nejsi v Japonsku? Je to vážně divné, protože na chris.stringini.com se objevila zpráva že jsi s klukama v Japonsku...a české fans sou teď šťastné, že se vrátíš. A je to i na oficiálním CZ supportu us5-czech.cz. Zpráva vypadá asi takto:Chris včera kolem 13. hodiny nastupoval do letadla do Japonska. Pravděpodobně zůstane v Japonsku s US5 na deset dní a 15. září přijede zpět. Doufejme, že tento pobyt pro něj nebude tolik stresující, bude zdravý a zase se vrátí. WOW...teď newím co si o tom myslet.
S láskou Petuska
CHRIS: jak sis zlomila nohu?? A k tomu Japonsku, asi to mají špatně, nebo mluvili o Richiem ne o mě promiň.
je mi líto czech fans ale já se nevrátím. Ale chci vám poděkovat za všechnu podporu, kterou ste mi dávali celá ta léta.
zdroj: US5-czech

Chris v Japonsku

6. září 2008 v 18:38 | US5 maniak - eve |  Novinky
Chris včera kolem 13. hodiny nastupoval do letadla do Japonska. Pravděpodobně zůstane v Japonsku s US5 na deset dní a 15. září přijede zpět. Doufejme, že tento pobyt pro něj nebude tolik stresující, bude zdravý a zase se vrátí.
zdroj: US5-czech

Izzy oslaví čtvrt století !!

6. září 2008 v 18:37 | US5 maniak - eve |  Izzy
Pouze dva týdny dělí bláznivého Američana od jeho 25. narozenin! Pochopitelně máte i tentokrát opět příležitost Izzymu poslat vaše gratulace, dárky a podobně.
Všechny dary a pozdravy, Oficiální fanclub předá Izzymu osobně! Malé dárky, dopisy a pohlednice můžete zasílat na následující adresu:

Offizieller US5 Fanclub
c/o Marcus Reichel
Postfach 21 22
Betreff: Izzy\\\\\\\'s 25. Geburtstag
64511 Groß-Gerau

Vzhledem k tomu, že velké balíky se nevejdou do poštovní schránky, je nutné, aby jste je zaslali na Marcusovu osbní adresu. Přesnou adresu dostanete po napsání meilu, na tuto adresu: marcus@us5-fanstation.de.

Brzy bude fungovat i téma na fóru, kam můžete Izzymu vaše gratulace psát.
P.S.: Za dva týdny mám narozeniny i já (jj přesně ve stejný dne jako Izzy) tak jsem zvědavá co přijde mě xD