Zpráva od Jaye - Musíme si vážit štěstí

12. března 2009 v 20:11 | US5 maniak - eve |  Jay
Ahoj lidi,
Tak jsem tady zase. Potřeboval jsem několik dní, abych se uklidnil po celém tom pozdvižení v posledních týdnech.
Jsem tak rád okolo stavu Izzyho. už jsem řekl, že když někdo na něco pevně věří, nedostane asi všechno ale mnoho nového se objeví...

Teď k vlastnímu důvodu mého zápisu do diáře.
Právě sedím před tv a nevěřím svým očím a uším. Je to tak, jako kdybych viděl hollywoodský thriller a marně čekal na šťastný konec. Bohužel to není film, nýbrž hořká realita a neexistuje žadný happy end.

Určitě si myslíte, o co jde... Atentát ve würtenbergu, při kterám bylo zastřeleno 16 lidí a to je zatím jen aktuální stav. Mám na vás prosbu. Jenom pro dnešek odsuňte na stranu US5, stres ve škole, problémy s přáteli, rodiči nebo partnery.... všechno odsuňte na jeden den a buďte myšlenkami u duší těch mrtvých a jejich rodičů a ostatním, kteří si dnes procházejí nejhoršími hodinami svého života.
Píšu vám, protože bych vám chtěl připomenout, ve chvílích jako jsou tyhle, si člověk uvědomí, jak se má dobře a že většina našich problémů, které máme v běžném životě, se zdá úsměvná, proti této události.
Nazývejme to jako ověření reality. Jak víte, jsem člověk, který se také rychle do věci zapojí. a když jsem myslel, že US5 byli na kraji zhroucení, přišlo pro mě něco hrozného... nu jo, docela nesrovnatelné s 16 nebo ještě více mrtvými!!!
Extreémní je, že US5 budou znovu požehnáni šťrastným koncem, ale co bude s otcem, matkou, bratrem nebo sestrou mrtvého žáka??
Lidi, máme se všichni velmi dobře a někdy člověk musí ocenit štěstí, že je při životě.
Nejsem žádnej morální kazatel, ale cítím se s vámi svázaný. Proto chci, abychom dnes drželi jako jeden celek. Zítra se můžeme všichni zase vrátit na náš malý svět a dál se zabývat s našimi problémy.
Díky vám za všechny vaše milé zprávy. Nemůžu se dočkat, až vás zase uvidím,
s láskou
Jay.
zdroj: Ila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.